To był wyjątkowy weekend dla małopolskiego środowiska akademickiej piłki ręcznej, 24 maja zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski. Choć poziom szczypiorniaka w naszym regionie rośnie z roku na rok i coraz częściej mówi się o sile małopolskich drużyn, chyba mało kto przed wyjazdem do Opola spodziewał się aż takiej dominacji. Trzy miejsca na podium Akademickich Mistrzostw Polski? Jeśli ktoś postawił




